Kejdi Mehmetaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


Kejdi Mehmetaj është një nga 140 deputetët e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, dalë nga zgjedhjet e 25 qershorit 2017.[1] Ajo i përket Lëvizja Socialiste për Integrim, ne qarkun e Tiranës

Referime dhe shënime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]