Keti Smileska

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Keti Smileska (maqedonisht: Кети Смилеска; e lindur më 13.12.1974, në Tetovë) është një politikane maqedonase nga Maqedonia e Veriut. Në zgjedhjet e dhjetorit të vitit 2016, Keti Smileska kandidoj si pjesë e LSDM-së dhe u zgjodh deputete e legjislaturës 2016-2020 në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut.[1]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Keti Smileska". sobranie.mk. Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Marrë më 23 qershor 2017. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)