Kevin McDonald

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kevin McDonald
ETalk2008-Kids In The Hall.jpg
McDonald, 2008
Informacione personale
Ditëlindja 1961

Kevin Hamilton McDonald lindi më 1961. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.