Klingnau

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Klingnau
Harta e komunës Klingnau në distriktin Zurzach
Kantoni Kantoni Aargau
Distrikti Distrikti Zurzach

Klingnau është një komunëkantonin AargauZvicrës.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Klingnau – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale