Njësia administrative Hoçisht

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Hoçisht)
Jump to navigation Jump to search

Coordinates: 20°22′N 20°33′E / 20.36°N 20.55°E / 20.36; 20.55

Njësia administrative Hoçisht

Komuna Hoçisht është një komunëRrethin e DevollitShqipëri.[1]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 22 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]