Koshina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Koshina
Fshat
noform
Vendndodhja
Koshina is located in Maqedonia e Veriut
Koshina
Koshina
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Pellagonia
Komuna Dollnen
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 694 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 7537
Prefiksi (+389) 048
Targa PP
Koordinatat 41° 28′ 07″ Veri

21° 17′ 24″ Lindje

Popullsia 92 banorë (2002)