Kosova24

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kosova24
Kosova24.png
LlojiGazetë ditore
FormatiTabloid
Pronar(ë)Kosova24 SH.P.K.
BotuesiKosova24 SH.P.K.
Themeluar13 Maj 2020
Gjuhë(t)Shqip
SeliaPrizren, Kosova Kosova
Faqja zyrtarewww.kosova-24.net

Kosova24 [1] është një uebsajt i lajmeve dhe medias i bazuar në Kosovë. Kosova24 është një media e pavarur e lajmeve dhe medias i bazuar në Kosovë. Portali i lajmeve është i njohur për gamën e lajmeve, shpërndarjen e lajmeve, shpejtësinë[2] dhe saktësinë të informacionit. Portali online i lajmeve ditore Kosova24 është një medium i sponsorëve falas[3]. Kosova24 e ndryshoi emrin nga (E mëparshme: Kosova 24) në Kosova24 më 13 maj 2020.


Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "KBRA - Kosovo Business Registration Agency". ARBK. 9 dhjetor 2020. Arkivuar nga origjinali më 3 nëntor 2021. Marrë më 9 dhjetor 2020.
  2. ^ "Haxhi Avdyli manages to become an MP, Kosova24 finds the number of votes he received". Korrekt Press. 17 shkurt 2021. Marrë më 17 shkurt 2021.{{cite news}}: Mirëmbajtja CS1: Gjendja e adresës (lidhja)
  3. ^ "Emocionuese: 7 vjeçarja përshëndetet me shoqërinë, merr rrugën e mërgimit". Kercova. 13 mars 2021. Marrë më 13 mars 2021.{{cite news}}: Mirëmbajtja CS1: Gjendja e adresës (lidhja)

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]