Kurtamzalia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kurtamzalia
Fshat
Vendndodhja
Kurtamzalia is located in Maqedonia e Veriut
Kurtamzalia
Kurtamzalia
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Juglindor
Komuna Dojran
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 466 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1487
Prefiksi (+389) 034
Targa GE
Koordinatat 41° 17′ 44″ Veri

22° 41′ 40″ Lindje

Popullsia 121 banorë (2002)