Lapardhaja 2

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Lapardhaja 2
Fshat
Shteti: Shqipëria
Qarku: Qarku i Beratit
Rrethi: Rrethi i Beratit
Komuna: Komuna Otllak
Targat e automjeteve: BR
Përdorimi i stampës


Lapardhaja 2 është një fshat Rrethin e BeratitShqipëri.

Gjeografia[redakto | përpunoni burim]

Ekonomia[redakto | përpunoni burim]

Historia[redakto | përpunoni burim]

Shih dhe këtë[redakto | përpunoni burim]


Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]