Larry the Cable Guy

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Whitney më 2007

Daniel Lawrence Whitney njohur si Larry the Cable Guy lindi më 17 shkurt të vitit 1963Pawnee City, NebraskaShBA-ve. Është një komedian dhe aktor amerikan.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.