Lefter Koka

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Lefter Koka, (4 gusht 1964) Ministër i Mjedisit i Shqipërisë që prej vitit 2013.

Shiko dhe[redakto | redakto tekstin burimor]