Lettere al vento

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Letra ere)

Lettere al vento është film shqiptar me regji nga Edmond Budina i shfaqur më 13 qershor të vitit 2003.

Aktorët dhe rolet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]