Liam Payne

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Liam Payne
Liam Payne in October 2018.jpg
Të dhëna
PrejardhjaFlag of the United Kingdom.svg Wolverhampton, Mretëria e Bashkuar
Profesionetkëngëtar
Instrumentetkitara
Faqja e internetitliampayneofficial.com

Liam James Payne është një këngëtar britanik dhe ish - anëtar i One Direction.