Liam Payne

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Liam Payne
Informacione
PrejardhjaFlag of the United Kingdom.svg Wolverhampton, Mretëria e Bashkuar
Profesion(e)këngëtar
Instrument(e)kitara
Webfaqja
liampayneofficial.com

Liam Payne është një këngëtare britanike dhe ish - anëtare e One Direction.