Llazhani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Llazhani
Fshat
noform
Vendndodhja
Llazhani is located in Maqedonia e Veriut
Llazhani
Llazhani
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Pellagonia
Komuna Dollnen
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 594 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 7507
Prefiksi (+389) 048
Targa PP
Koordinatat 41° 26′ 32″ Veri

21° 18′ 57″ Lindje

Popullsia 1.864 banorë (2002)