Luan Memushi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Luan Memushi (Salari, 11 nëntor 1951) është ish-pedagog dhe politikan shqiptar.

Biografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]