Más sabe el diablo

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Más sabe el diablo është një telenovelë që është realizuar në New York, është një telenovelë në gjuhën spanjolle. Aktorët kryesor të Mas sabe el diablo janë Gaby Espino, Jencarlos Canela edhe Miguel Varoni. Formati i telenovelës është aksion, romance.

Aktoret[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Gaby Espino... Manuela Davila

Jencarlos Canela.... Ángel Salvador - djali i Martinit

Miguel Varoni..... Martín Acero / El Hierro - babai i Angel-it

Karla Monroig..... Virginia Dávila - motra e Manueles

Jorge Luis Pila..... Jimmy Cardona - oficer policie

Jeannette Lehr..... Graciela de Acero - mamaja e Martinit

Eva Tamargo..... Arianna de Dávila - mamaja e Manueles dhe Virginias

Leonardo Daniel..... Anibal Dávila - babai i Manueles dhe Virginias

Esperanza Rendón..... Esperanza Salvador - mamaja e Ángel

Angelie Moncayo..... Marina - e dashura e Martinit