Jump to content

Måns Zelmerlöw

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Måns Zelmerlöw
U lind në13 qershor 1986
TitulliMåns Zelmerlöw në konferencë pas Festivalit Evropian të Këngës 2015

Måns Zelmerlöw është këngëtarë nga Suedia. Ai e përfaqësoi Suedinë në Festivalin Evropian të Këngës 2015 me këngën "Heroes" dhe e fitoi me 365 pikë.

Lidhje të jashtme

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]