Mëngë këmishe

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Përmbledhja e filmit[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Xhilda dhe Martin po kalojnë disa ditë në një hotel në liqen. Ata nuk janë të martuar. Xhilda është shtatzënë dhe nuk dëshiron ta mbajë fëmijën. Martin përpiqet ta bindë atë se duhet të kenë një familje së bashku. Në mëngjes, Xhilda shikon përmes dritares në një çift që ulet në shiritin poshtë hotelit. Pranë tyre është një vajzë e vogël që nuk guxon të afrohet. referenca [1]

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]