Mūza Rubackytė

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Mūza Rubackytė
Background information
Lindi (1959-05-19) 19 maj 1959 (64 vjeç) Kaunas
OrigjinaLituania
akademike dhe pianiste
Instrument(et)Pianoja

Mūza Rubackytė (e lindur më 19 maj, 1959) është një akademike dhe pianiste nga Lituania.

Jeta[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Mūza Rubackytė lindi në vitin 1959, në Kaunas.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]