Jump to content

Malla Klladusha

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Mala Kladuša (Klladusha e vogël) është një vendbanim i populluar në komunën e Velika Kladushës, në Bosnje dhe Hercegovinë.[1]

  1. ^ "Općina Velika Kladuša". nasbih.com. Marrë më 14 prill 2016. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)