Manjola Nalbani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Manjola Nallbani ose Nalbani lindur me 3 Gusht 1969 është këngëtare shqiptare nga Tirana. Ajo është mêsuese e solo këndimit në akademinë e arteve Ka të mbaruar fakultetin e arteve tê muzikës dega Solo Këndim në akademinë e arteve ku dhe punon tani.[1]

Diskografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Manjola Nallbani :: Biografia". www.teksteshqip.com.