Margari

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Margari
Fshat
noform
Vendndodhja
Margari is located in Maqedonia e Veriut
Margari
Margari
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Pellagonia
Komuna Dollnen
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 658 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 7505
Prefiksi (+389) 048
Targa PP
Koordinatat 41° 32′ 13″ Veri

13° 13′ 52″ Lindje

Popullsia 27 banorë (2002)