Mark Johnson (producer)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


Mark Johnson
Mark Johnson, May 2009 (cropped).jpg
Informacione
Ditëlindja:27 dhjetor 1945
Vendlindja:Washington, DC
Aktiviteti:producent filmitelevizor
Nënshtetësia:amerikan

Mark Johnson (Washington, DC27 dhjetor 1945 ) është një producent filmi dhe televizor

amerikan.