Las tontas no van al cielo

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Las tontas no van al cielo (sq : Mendjelehtat nuk shkojnë në parajsë) është një telenovelë meksikane e prodhuar nga Televisa. U transmetua nga 11 shkurt - 22 gusht 2008, në 20:00 nga "El Canal De Las Estrellas" në Meksiko. Me regjisor Felipe Nájera dhe producent Rosy Ocampo.

U transmetua në shumë vende, edhe në Shqipëri nga Vizion Plus.

Interpretojnë :[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Protagoniste:

Antagoniste:

Aktorë kryesorë:

Prodhimi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme:[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]