Mirgen Huba

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Mirgen Huba është këngëtar shqiptar i fokusuar në zhanrin rock, garage, indie, themelues i grupit C.O.D.Y dhe pjesëmarrës ndër të tjera dhe në Top Fest.

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]