Mitzi Shore

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Mitzi Shore
U lind në
Mitzi Shore

1930
Vdiq2018
TitulliShore, 1980

Mitzi Lee Saidel lindi më 1930. Është një aktor dhe komedian amerikan.

Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.