Mogilla (Kllokot)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Mogillë
Fshat
Vendndodhja
Mogillë is located in Kosova
Mogillë
Mogillë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Kllokot
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 583 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 19′ 38″ Veri

21° 24′ 59″ Lindje

Mogillë është një vendbanim në komunën e Kllokotit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]