Mramorani i Vogël

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Mramorani i Vogël
Fshat
Vendndodhja
Mramorani i Vogël is located in Maqedonia e Veriut
Mramorani i Vogël
Mramorani i Vogël
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Pellagonia
Komuna Dollnen
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 873 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 7504
Prefiksi (+389) 048
Targa PP
Koordinatat 41° 24′ 50″ Veri

21° 29′ 15″ Lindje

Popullsia 44 banorë (2002)