Muammar Z.A.

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Muammar Z.A.

Muammar Z.A. (14 Qershor 1954) ështe një Kurra dhe Hafizi i moshuar nga Indonezia i cili njihet në shkallë kombëtare dhe ndërkombëtare.

Lidhjë të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Muammar Z.A. – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale