Muhamed Zeqiri

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Muhamed Zeqiri (maqedonisht: Мухамед Зеќири ; i lindur më 10.3.1979, në Shkup) është një politikan shqiptar nga Maqedonia e Veriut. Në zgjedhjet e dhjetorit të vitit 2016, Muhamed Zeqiri kandidoj si pjesë e LSDM-së dhe u zgjodh deputet i legjislaturës 2016-2020 në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut.[1]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Muhamed Zeqiri". sobranie.mk. Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut. Marrë më 23 qershor 2017. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)