My Cassette Player (album)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga My Cassette Player)
My Cassette Player
Skeda:B003I4V8BU.01. SX420 SCLZZZZZZZ V213857871 .jpg
Studio album by
Realizuar7 maj, 2010
EtiketaUSFO & Universal Music Group
ProducentStefan Raab
Lena chronology
- My Cassette Player

My Cassette Player (shqip: Kasetofoni im) është albumi i parë nga këngëtarja Gjermane, Lena Meyer-Landrut [1]. aLBUMI përmban këngën e njohur nga Lena "Satellite". Kënga përmban gjithsej 13 këngë, 2 nga të cilat janë "Covers" nga këngëtarë si Adele dhe Jason Mraz. Kënga do dal në shitje më 7 maj, 2010.[2]

Këngët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

# TitulliShkrimtar(ët) Gjatësia
1. "Satellite"     
2. "My Cassette Player"     
3. "Not Following"     
4. "I Like to Bang my Head"     
5. "My Same"     
6. "Caterpillar in the Rain"     
7. "Love Me"     
8. "Touch a New Day"     
9. "Bee"     
10. "You Can't Stop Me"     
11. "Mr. Curiosity"     
12. "I Just Want to Kiss"     
13. "Wonderful Dreaming"     

Top-listat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]