Na jena na

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


"Na jena na"
Këngë nga {{{Artisti}}}

Na jena na është një kënge dhe është e vetme pestë Single nga albumi i Adelina Ismajlit Feniks. Muzika dhe teksti janë nga Flori.

lidhje te jashtme[redakto | përpunoni burim]

jena na