Nagol

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Nagol
—  fshat  —
Administrimi
Shteti Andora Andorra
Komuna Sant Julià de Lòria
Statistika dhe Territori
Koordinatat Parametri i detyrueshëm mungon Koordinatat mungojnë
Popullsia 63 banorë Përllogaritur në vitin 2012
Informacione të tjera
Zona Kohore UTC+1

Nagol është një vendbanim në komunën Sant Julià de LòriaAndorra. Sipas regjistrimeve të vitit 2012 vendbanimi ka një popullsi prej 63 banorësh.[1]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Të dhëna nga world-gazetteer.com". Arkivuar nga origjinali më 5 dhjetor 2012. Marrë më 5 dhjetor 2012. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)