Natalia Stamuli

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Natalia Stamuli
Vendlindja Tiranë,Shqipëri
Profesioni modele
Titulli Miss Earth Albania 2013

Natalia Stamuli (e lindur më 13 janar,1996) është një modele shqiptar, vajzë e shfaqjeve televizive dhe garuese e konkurseve të bukurisë, e kurorëzuar Miss Earth Albania në vitin 2013.[1][2]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ ""Natalia Stamuli named Miss Earth Albania 2013"". Arkivuar nga origjinali origjinali më 22 shtator 2013. Marrë më 2 shtator 2017.
  2. ^ ""Natalia Stamuli Crowned Miss Earth Albania 2013"". Arkivuar nga origjinali origjinali më 26 shtator 2013. Marrë më 2 shtator 2017.