Nazif Gashi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Nazif Gashi

Lindi më:?

Nazif Gashi boksier i dalluar i klubit të Boksit KB Prishtina.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

...

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]