Ndihmë:Përmbajtja/Fillimi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Arber Muftiu-Wikipedia[redakto | redakto tekstin burimor]

Arber Muftiu Wikipedia

Arber Muftiu i lindur me 21.02.2003 ne Diber te Maqedonise tashme i ka mbushur 13 vjec.

Qe nga mosha 6 vjecare ka filluar te shkollohet,tash eshte ne klasen e tete.

Ai eshte nxenes i shkelqyeshem dhe shpesh here i perzgjedhur si nxensi me i mire i gjenerates ne shkollen "Said Najdeni".

Pos shkolles Arber eshte afro dy vite ne zanatin si berber i cili e punon me shume pasion, dhe shpesh te tjeret habiten kur degjojne per Arberin e "zgjuar"|}