Ndihmë diskutim:Përmbajtja/Fillimi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi faqen ndihmëse Përmbajtja/Fillimi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Hysen Aliu Tërpeza[Redakto nëpërmjet kodit]

"Respekt për mirbajtjën e wikipedia për gnyshin tim un si trashigimtar qe gezoi emrin e Hysen Tërpezes! Hysen Aliu Tërpeza (diskutimet) 8 nëntor 2019 01:45 (CET)