Neptun Bajko

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Neptun Bajko lindi në Tiranë12 gusht 1958. Ish-tranjer i Kombëtares shqiptare të futbollit, dhe disa herë tranjer i ekipit të tij të zemrës Partizani.

Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.