Një natë nëntori

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Një natë nëntori është një film shqiptar i vitit 1979.


Regjia dhe skenari: Vladimir Kasaj


Interpretojnë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Hysen Bila

Sabaudin Borde

Demir Hyskja

Piro Kita

Hasan Mehja

Dhimosten Papa

Shpëtim Shmili

Astrit Çerma