Një telegram një këngë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Një telegram një këngë është një film shqiptar i vitit 1982, me regjisor Mevlan Shanaj dhe skenarist Kiço Blushi.

Interpretojnë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]