Njësia administrative Novoselë (Kolonjë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Coordinates: 40°11′N 20°19′E / 40.19°N 20.31°E / 40.19; 20.31

Njësia administrative Novoselë

Komuna Novoselë është një komunëRrethin e KolonjësShqipëri.[1]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 22 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]