Nobuyuki Kojima

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Nobuyuki Kojima
Të dhënat personale
Emri i plotëNobuyuki Kojima
Data e lindjes (1966-01-17) 17 Janar, 1966 (55 vjeç)
Vendi i lindjesMaebashi, Japoni
PozicioniPortier
Karriera profesioniste*
VitetKlubiNdesh.(Gls)
1988–1998Bellmare Hiratsuka
1998–2001Avispa Fukuoka
2002–2005Thespa Kusatsu
Ekipi kombëtar
1995–1996Japonia4(0)
* Ndeshjet dhe golat në nivelin profesionist, vetëm në ligën vendase .
† Ndeshje (Gola).

Nobuyuki Kojima (lindur më 17 Janar 1966) është një ish-futbollist japonez.

Kombëtarja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Për reprezentacionin japonez ka luajtur 4 ndeshje.

Statistikat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kombëtarja japoneze
Vite Ndeshje Gola
1995 3 0
1996 1 0
Gjithsej 4 0

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]