Open Season: Scared Silly

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Open Season: Scared Silly është një film animuar amerikan të vitit 2015 dhe është i pari film kinema që komplet në kompjuter u krijua. Filmi u prodhua nga Sony Pictures Animation.

Dubluesët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Aktori Roli
Donny Lucas Boog
Will Townsend Elliot / Mr. Weenie / Additional Voices
Melissa Sturm Giselle / Additional Voices
Trevor Devall Shaw / Werewolf / Additional Voices
Lee Tockar McSquizzy / Buddy / Additional Voices
Brian Drummond Ian / Reilly / Tree-Hugger Man / Additional Voices
Peter Kelamis Serge
Lorne Cardinal Gordy
Garry Chalk Ed
Kathleen Barr Bobbie / Edna / Tree-Hugger Lady
Shannon Chan-Kent Rosie / Marcia
Michelle Murdocca Maria
Frank Welker Animals' Vocal Effects

Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.