Jump to content

Open Season 2

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Open Season 2 është një film animuar amerikan të vitit 2008 dhe është i pari film kinema që komplet në kompjuter u krijua. Filmi u prodhua nga Sony Pictures Animation.

Aktori Roli
Joel McHale Elliot
Mike Epps Boog
Jane Krakowski Giselle
Billy Connolly McSquizzy
Crispin Glover Fifi
Cody Cameron Mr. Weenie
Steve Schirripa Roberto
Fred Stoller Stanley
Sean Mullen Roger
Diedrich Bader Rufus
Olivia Hack Charlene
Danny Mann Serge
Matt Taylor Deni / Buddy / Ian / Additional Voices
Georgia Engel Bobbie

Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.