Ortijeshi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ortijeshi është një vendbanim në komunën e Mostarit, në Bosnjë dhe Hercegovinë.[1]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Općina Mostar". Marrë më 20 tetor 2015.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Koordinatat: 43°16′17″V 17°50′20″L / 43.2714°V 17.8389°L / 43.2714; 17.8389