Përdoruesi:Albi - El Shaarawy

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia:Babel
Stampa:User Shqipëri
Shqiponja dykrenare Ky përdorues vjen nga Shqipëria
Flag-map of Greater Albania.svg
Ky përdorues e konsideron veten patriot dhe beson në krijimin e shtetit të bashkuar shqiptar, Shqipërisë etnike, si e drejtë e pamohueshme e çdo kombi për vetëvendosje.
Emblema e Tiranës Ky përdorues vjen nga Tirana
sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
sq-5 Ky përdorues komunikon në nivel profesional në gjuhën shqipe.

Pershendetje, une jam perdoruesi Albi, un do te merrem vetem me artikujt e faqeve te AC Milan. .