Përdoruesi:Matematicieni

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia:Babel
sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
SQKy përdorues flet një miks midis gegnishtes dhe toskërishtes.
Ky përdorues i takon besimit ortodoks
Stema e Bashkisë Korçë.svg
Ky përdorues vjen nga Korça
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
Chromium 11 Logo.svg Ky përdorues ndihmon Wikipedinë duke pëdorur Google Chrome.