Përdoruesi:SpesBona

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia:Babel
de Dieser Benutzer spricht Deutsch als Muttersprache.
Stampa:User af-4
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
nl-2 Deze gebruiker heeft een middelmatige kennis van het Nederlands.
Stampa:User fy-1
sq-0 Ky përdorues nuk kupton shqip (ose kupton me vështirësi).
Kjo është faqe e një përdoruesiWikipedia.

Ky nuk është një artikull enciklopedik. Nëse ju gjeni këtë faqe në ndonjë vend tjetër përveç Wikipedia, jeni duke parë një site pasqyrues. Të jesh i vetëdijshëm se kjo faqe mund të jetë e vjetëruar dhe që përdoruesi të cilit i takon kjo faqe mund të mos ketë përkatësi personale me ndonjë vend tjetër përveç Wikipedia vetë. Faqja origjinale është e vendosur në http://sq.wikipedia.org/wiki/P%C3%ABrdoruesi:SpesBona.