Përdoruesi diskutim:185.106.120.141

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 185.106.120.141. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Lekë Matrënga[Redakto nëpërmjet kodit]

Zhvendosja është aprovuar nga Qendrimi15. Unë fatkeqësisht nuk kam informacion mbi temën që të di të gjykoj aktualisht. Diskuto paraprakisht në lidhje me të me Qendrimin dhe pastaj shohim e bëjmë. - Klein Muçi (diskutimet) 16 nëntor 2020 10:22 (CET)