Përdoruesi diskutim:185.174.211.25

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 185.174.211.25. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Miresevjen![Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje! Mirëserdhe në Wikipedia-n në shqip! Faleminderit për kontributin që ke dhënë dhe artikujt që ke krijuar! Në qoftë se ke ndërmend të vazhdosh redaktimin e Wikipedisë mundet të hapësh një llogari dhe të ndihëmosh komunitetin tonë me zgjerimin dhe përmirësimin e kësaj enciklopedie. Punë të mbarë! P.S. Emri i artikujve duhet të jetë në trajtën e shquar.Βατο (diskutimet) 31 dhjetor 2018 16:38 (CET)

Faleminderit për vlerësimin. Nuk kam edhe aq kohë sa të merrem në mënyrë aktive me wikipedian por ja që nganjëherë jap kontributin tim në këtë mënyrë. Shpresoj që kontributet e mia të mos jenë të dëmshme. Nëse nuk prish punë herë pas here do të kyqesha me kontribute.
Mirë, si të keshë dëshirën — Βατο (diskutimet) 31 dhjetor 2018 17:18 (CET)